Kristina Kloubková: Společné bydlení? V žádném případě

Moderátorka televizních zpráv na TV Nova Kristina Kloubková (41) má velmi zvláštní vztah s choreografem Václavem Kunešem (43). Zatímco jiné páry začínají společným bydlením a následně přemýšlejí nad rozrůstáním rodiny, u Kloubkové je to obráceně.

Oba již mají děti z předchozích vztahů, nicméně i tak touží po společném potomkovi. „My si naše děti užíváme – a jestli bude ještě jedno, necháváme na přírodě. Co se má stát, se stejně stane,“ řekla Kloubková.

Také vás může zajímat ...

A i když už mají rozhodnuto o tak důležitém kroku v jejich vztahu, o společném bydlení nechtějí ani slyšet, a proto stále žijí odděleně. Jak si tedy představují výchovu dítěte, pokud spolu nedokáží fungovat ve společně domácnosti ani teď, bez nějakých důležitých závazků?

Je totiž dost časté, že po sestěhování si partneři uvědomí, že se navzájem nesnesou a vztah se následně rozpadne.

Aby v případě Kloubkové nebylo už pozdě, až zjistí, že je v požehnaném stavu. Tím se ale po uši zamilovaná Kristina asi zabývat nehodlá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...