Kristina Kloubková: Usiluje již o druhé dítě

Moderátorka zpráv KRISTINA KLOUBKOVÁ (41) je stále v zamilovaném opojení. Už rok chodí s choreografem VÁCLAVEM KUNEŠEM (42), který bude v letošní porotě StarDance. Než se dali dohromady, nechtěla o dalším potomkovi ani slyšet, teď chce ještě obelstít přírodu a pokusit se po čtyřicítce o druhé dítě.

Příroda rozhodne

Také vás může zajímat ...

Ona i Kuneš mají dítě z předchozího vztahu, ale to jim prý nestačí. „Jestli bude ještě jedno, necháváme na přírodě,“ tvrdí zamilovaná Kloubková, které zřejmě nestačí, že má dost práce s věčně nemocnou dcerou JASMÍNOU (5). Jenže idylka zřejmě tak dokonalá nakonec nebude.

Nebydlí spolu

Pár spolu ještě nebydlí a zatím ani nehodlá. Jak by tedy společné dítě vychovávali? Ve střídavé péči? Vypadá to, že si Kloubková nechává doširoka otevřená zadní vrátka, kdyby se Kuneš projevil jako nevhodný partner. Nejednou se v mužích spletla, takže není jisté, zda je vlastně ten pravý.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...