Kristina Kloubková: Zoufale se chce vdávat. Tlačí na pilu!

Tak tohle bylo nezvykle upřímné. Moderátorka Kristina Kloubková konečně odkryla karty a neobyčejně otevřeně promluvila o tom, jak moc by se chtěla vdávat.

Ovšem jen málokterá žena dává partnerovi prakticky bez ustání najevo, že si přeje svatbu. Přitom půvabná blondýnka o tom hovoří v podstatě nonstop. „O svatbě mluvím denně a prý je to nátlak,“ prohlásila Kristina.

Také vás může zajímat ...

„Kdybych prý o tom tak půl roku nemluvila, možná by se i něco stalo, ale já to asi nevydržím, takže to zůstane tak, jak to je. Mám neustále narážky na svatbu, vzala bych si ho hned.“ To je nesmírně dojemné, nicméně zdá se, že jediný, koho to absolutně nedojímá, je právě moderátorčin partner, tanečník a choreograf Václav Kuneš (45).

Zůstává chladný jako kus ledu. Není náhodou permanentní zoufalý monolog o vdávání i důvodem, proč se tihle dva na nějaký čas rozešli? Možná by moderátorka Televizních novin měla skutečně raději zabrzdit a dát partnerovi příležitost, aby se necítil jako štvaná zvěř. Dostala přece od Kuneše jasnou radu: půl roku o svatbě nemluvit! Což to zkusit?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...