Kristýna Frejová: Půjde jim to?

S odchodem svého bývalého partnera se vyrovnávala těžce, ale nyní už je KRISTÝNA FREJOVÁ (47) šťastná po boku jiného muže.

Herečka Kristýna Frejová (47) se zná se svým novým partnerem Honzou teprve krátce. Nicméně i ta chvíle jí prý stačila na to, aby se opět bezhlavě zamilovala. Vypadá šťastně, ale otázka je, jestli má jejich vztah vůbec nějakou budoucnost.

Také vás může zajímat ...

S rozchodem se v minulosti nevypořádala zrovna nejlíp, musela dokonce vyhledat pomoc psychologa a absolvovat terapii ve tmě. Ona sama přiznává, že to bylo jedno z jejích nejtěžších období, ale je ráda, že se z toho dostala.

Co na to dcera?

Herečka má se svým bývalým partnerem, hudebníkem Jakubem dceru Rachel (11), která je pochopitelně zvyklá na veškerou maminčinu pozornost. Provozují spolu různé sporty, například lezení po skalách a další extrémnější aktivity, a obě to prý dost baví.

Nicméně maminka má teď nového muže a malá Rachel má nejspíš v hlavě trochu zmatek. Najednou už nemá maminku jen pro sebe a musí se o ni s někým dělit. Zvládne se Frejová dceři i nadále věnovat na sto procent, nebo dá přednost novému muži?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...