Kristýna Fuitová: Manželství v troskách

Dcery tím dost trpí

Kristýna Nováková s Jaroslavem Fuitem

Někdejší hvězda slavného filmu Pelíšky KRISTÝNA NOVÁKOVÁ FUITOVÁ (33) si musela nějakou dobu počkat na další velkou příležitost před kamerou. A konečně se dočkala v seriálu Temný kraj, ve kterém nyní hraje utrápenou a životem zkoušenou kriminalistku. Jenže strasti herečka neprožívá jen v seriálu.

Podle posledních informací prožívá velkou krizi i v osobním životě s manželem JAROSLAVEM FUITEM (41). Má nový pelíšek Manželé, kteří mají dvě dcery, spolu údajně již několik měsíců nežijí. Herečka ani režisér se k manželské krizi nechtějí nijak vyjadřovat, ale o tom, že něco není v pořádku, svědčí fakt, že Kristýna se nedávno přestěhovala do nového bytu, který si zařizuje.

Také vás může zajímat ...

„Přestěhovala jsem se do čtvrti, kde jsem vyrůstala,“ řekla Kristýna s tím, že dcera MARIANNA (3) snáší změnu bydliště výborně, zatímco starší ROZÁRKA (7) si zvyká pomaleji. „Doufám, že si zvykne brzo. Je to na dobré cestě,“ uvedla herečka. Stojí za krizí v manželství někdo třetí?

To ukáže až čas.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...