Kristýna Fuitová: Manželství v troskách

Dcery tím dost trpí

Kristýna Nováková s Jaroslavem Fuitem

Někdejší hvězda slavného filmu Pelíšky KRISTÝNA NOVÁKOVÁ FUITOVÁ (33) si musela nějakou dobu počkat na další velkou příležitost před kamerou. A konečně se dočkala v seriálu Temný kraj, ve kterém nyní hraje utrápenou a životem zkoušenou kriminalistku. Jenže strasti herečka neprožívá jen v seriálu.

Podle posledních informací prožívá velkou krizi i v osobním životě s manželem JAROSLAVEM FUITEM (41). Má nový pelíšek Manželé, kteří mají dvě dcery, spolu údajně již několik měsíců nežijí. Herečka ani režisér se k manželské krizi nechtějí nijak vyjadřovat, ale o tom, že něco není v pořádku, svědčí fakt, že Kristýna se nedávno přestěhovala do nového bytu, který si zařizuje.

„Přestěhovala jsem se do čtvrti, kde jsem vyrůstala,“ řekla Kristýna s tím, že dcera MARIANNA (3) snáší změnu bydliště výborně, zatímco starší ROZÁRKA (7) si zvyká pomaleji. „Doufám, že si zvykne brzo. Je to na dobré cestě,“ uvedla herečka. Stojí za krizí v manželství někdo třetí?

Také vás může zajímat ...

To ukáže až čas.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...