Kristýna Leichtová: Chytla kšeft v zahraničí

Na dojíždění má čas

Kristýna Leichtová

Herečka KRISTÝNA LEICHTOVÁ (31) míří do zahraničí. Už v brzké době začne zkoušet mezinárodní divadelní hru v Polsku. Jazykových problémů se ale nemusí obávat. Bude hrát totiž v češtině. „Budeme mluvit normálně česky, Poláci Čechům rozumějí,“ nechala se slyšet herečka. Na představení bude muset dojíždět.

„Naštěstí to ale není tak hrozné, je to v podstatě kousek za hranicemi,“ upřesnila majitelka cukrárny ze seriálu Ohnivý kuře. Herečka kromě natáčení primáckého seriálu vlastně moc práce nemá. Taneční show StarDance a s ní spojená následná vystoupení skončily a Kristýna navíc přišla i o svou domovskou scénu v Divadle Komedie, takže času má nyní víc než dost.

„S natáčením se to skloubit dá,“ vysvětluje herečka, která podle všeho od StarDance očekávala vyšší popularitu a s ní nabídku nějaké té nové role. Na představení u sousedů se ale těší a je plná očekávání.

Také vás může zajímat ...

Tak hlavně aby Poláci skutečně češtině rozuměli a na představení chodili.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...