Kristýna Leichtová: Chytla kšeft v zahraničí

Na dojíždění má čas

Kristýna Leichtová

Herečka KRISTÝNA LEICHTOVÁ (31) míří do zahraničí. Už v brzké době začne zkoušet mezinárodní divadelní hru v Polsku. Jazykových problémů se ale nemusí obávat. Bude hrát totiž v češtině. „Budeme mluvit normálně česky, Poláci Čechům rozumějí,“ nechala se slyšet herečka. Na představení bude muset dojíždět.

„Naštěstí to ale není tak hrozné, je to v podstatě kousek za hranicemi,“ upřesnila majitelka cukrárny ze seriálu Ohnivý kuře. Herečka kromě natáčení primáckého seriálu vlastně moc práce nemá. Taneční show StarDance a s ní spojená následná vystoupení skončily a Kristýna navíc přišla i o svou domovskou scénu v Divadle Komedie, takže času má nyní víc než dost.

Také vás může zajímat ...

„S natáčením se to skloubit dá,“ vysvětluje herečka, která podle všeho od StarDance očekávala vyšší popularitu a s ní nabídku nějaké té nové role. Na představení u sousedů se ale těší a je plná očekávání.

Tak hlavně aby Poláci skutečně češtině rozuměli a na představení chodili.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...