Kristýna Leichtová: Intimita sdílená s celým světem. Proboha, proč?

Fotografií, která ji zachycuje nějakých osmnáct minut před porodem, se nyní pochlubila hvězda seriálu Comeback Kristýna Leichtová.

Proč to udělala? Na snímku vypadá vyděšeně, je ve vykachlíčkované místnosti, zřejmě v koupelně. Prsa jí zakrývá popisek, přesto se jedná o obrázek nanejvýš intimní, který by si rodička správně měla nechat pro sebe a své nejbližší – pokud by se vůbec rozhodla se v této chvíli zvěčňovat.

Také vás může zajímat ...

Je neoddiskutovatelným faktem, že herečky patří do speciální kategorie žen, která je zvyklá stále na sebe upozorňovat a permanentně hrát anebo všelijak přehrávat, jinak by je to ani nebavilo. Jenomže vše má své hranice. „Jako herečku vás mám ráda, ale sdílet tyhle naprosto intimní okamžiky s celým světem mi přijde fakt dost ujeté.

No každý jsme jiný,“ vyjádřila se velice trefně jedna z fanynek. Jiná ji naopak okřikla, že tohle je přece svoboda. Znamená tedy svoboda absenci třeba i zbytku zdravého rozumu a soudnosti? Maminka holčičky Dorotky (2) a miminka Rozárky uskutečnila porod číslo dvě doma ve vaně – i to ostatně vypovídá mnohé.

Domácí porod je vždy velký hazard, sobectví matky, která si chce užít podrod doma, se zde staví nad bezpečí a zdraví dítěte – to je mínění porodníků.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama