Kristýna Leichtová: Porod doma: Zešílela?

Hazard hraničící se šílenstvím předvedla Kristýna Leichtová. Přitom doktoři málem před ženami klečí a prosí je, aby rodily v nemocnicích a nikoli doma, kde může banální komplikace, kterou zkušený porodník hravě odstraní, přerůst v tragédii.

Ani tak výrazné varování některé ženy neodradí, a ony úplně zbytečně ohrozí sebe i dítě na zdraví a na životě. K nim bohužel patří také hvězda seriálu Comeback Kristýna Leichtová, která porodila dceru Rozárku doma, zatímco starší Dorotka (1) se narodila v porodnici v Rakovníku.

Také vás může zajímat ...

Proč vystavila herečka novorozené děťátko tak velkému riziku? Odpověď vám zježí vlasy na hlavě! Vnadná brunetka to udělala kvůli pohodlí, pocitu soukromí a všetečným dotazům, které si nepřála dostávat.

„Nemocniční prostředí ve mně odjakživa vzbuzuje hrůzu,“ vysvětluje dvojnásobná matka. „Vzpomínka na oddělení v šestinedělí je po intimní, psychické i fyzické stránce pro mě trochu peklo.“ Nedá se to podle ní srovnat s možností ulehnout s miminkem do vlastní postele, kde vás nikdo dvakrát denně nekontroluje a nestresuje všetečnými dotazy. Tak tohle snad ani nepotřebuje komentář.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...