Kristýna Leichtová: Skončí jako svobodná matka?

Zatím těhotná herečka Kristýna Leichtová (32) září úsměvy. Její štěstí ve vztahu s přítelem může být ale vrtkavé! Když se roznesla zpráva, že je hvězda z Ohnivýho kuřete, Kristýna Leichtová, těhotná, všichni jí dojatě gratulovali se slzami v očích.

Je skvělé, že se herečce konečně splnilo její vytoužené přání – mít rodinu. Dlouho o tom totiž jen marně snila a vše vypadalo spíše beznadějně. Vždy, když zakotvila v nějakém partnerském vztahu, zanedlouho přišel rozchod.

Také vás může zajímat ...

A stejně tomu bylo i s jejím současným přítelem, nastávajícím otcem jejího nenarozeného dítěte, hercem Vojtěchem Štěpánkem (34). Po čase jim to přestalo klapat a dvojice se rozešla. I když se to snažili zanedlouho opět slepit, jejich cesty se znovu rozešly.

Leichtové se všechny plány s miminkem rozpadly jako domeček z karet. Opět se vracela do prázdného bytu, kde pobývala jen sama se sebou a beznadějí. Najednou ale přišlo nečekané. Leichtová oznámila, že jsou zase spolu a co víc – čekají dítě.

Mohlo by se to zdát jako šťastný konec příběhu, ale mnozí z okolí páru vedou pochybovačné řeči, zda herečka udělala správný krok. Bojí se o ni, že se pořádně spálí. Leichtová by se prý měla držet hesla „dvakrát do stejné řeky nevstoupíš“.

„Neklapalo jim to, nebylo náhodou, že se rozešli. Je jen otázka času, kdy narazí na staré problémy a začne to mezi nimi zase skřípat. Slepovat vzhtah dítětem není moc rozumné,“ myslí si známý herečky o jejím soužití se Štěpánkem.

Nikdo ale do toho nevidí tak dobře, aby mohl soudit. Věřme, že Leichtová bude se svým staronovým partnerem jako novopečená maminka už jen šťastná. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...