Kristýna Leichtová: Těhotná Leichtová utíká z velkoměsta!

Krásná KRISTÝNA LEICHTOVÁ (32) rozšířila řady těhotných hereček. Chvíli mlžila, kdo je otcem miminka, ale pak už to nešlo utajit. Prozradila, že je to její staronový přítel VOJTĚCH ŠTĚPÁNEK (33), se kterým byla viděna už v roce 2016. Ten pracuje jako šéf činohry Národního divadla moravskoslezského a nedávno se přestěhoval do Ostravy, kde rekonstruuje byt.

A do „ocelového srdce republiky“ se bude stěhovat i hvězda Ohnivýho kuřete, která si musí před porodem připravit zázemí.

Také vás může zajímat ...

Vytváří hnízdo

Už je ve čtvrtém měsíci a čas kvapí. Sice má většinu práce v Praze, ale zakládání rodiny všechno změní. Herečka se netají, že dítě je její prioritou a práce půjde stranou. Proto se přestěhuje za svým partnerem a prchne z hlavního města .Za sebou nechá všechno, co stihla vybudovat. Vypadá to na lásku jako trám a Kristýna našla toho pravého!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...