Krize hned po svatbě

Dělí je od sebe šestnáct let. Dosud jim věkový rozdíl až tak nevadil, ale poté, co se vzali, mezi nimi čím dál častěji vznikají třenice. A to nejen v názorech na život a společné soužití, ale například se prý nemohou shodnout ani v tom, jak trávit společný čas a kam vyrazit na dovolenou.

Roman Vojtek (47) prý nejraději jezdí do Spojených arabských emirátů, kde má všechno, co potřebuje ke klidné a komfortní dovolené. Hotel blízko pláže, jídlo a pití po celý den v ceně zájezdu a všude okolo obchody, v nichž si může koupit, co potřebuje.

Také vás může zajímat ...

Jenže Petra Vraspírová (31) údajně o takovou pohodlnou dovolenou vůbec nestojí. Nejraději by se vydávala do míst ještě lidskou nohou nepoznamenaných. Nejde ale jen o dovolené, problém mají i tady v Česku.

Jsou spolu téměř dvacet čtyři hodin denně

Jejich přátelé si myslí, že spolu tráví až příliš času. Snídají spolu, pracují spolu, do společnosti také vždycky chodí jenom spolu. Kolegové i přátelé se začali divit, že si nelezou na nervy. Vždyť párům většinou nějaké to menší párhodinové odloučení prospívá. Někdy i mnohem delší. Mají si víc o čem povídat. Ale zřejmě to neplatí v případě Romana a Petry.

Ti si prý mají pořád co vyprávět, a když zrovna ne, tak spolu i rádi mlčí.

Jenže teď jedna jejich společná známá údajně přišla s tím, že spolu trávit tolik času zkrátka musejí, protože si to Vojtek přeje.

Potřebuje volnost

Bez své manželky totiž neudělá jediný krok. To, že to Vraspírové prý vadilo i před svatbou, věděla její rodina i přátelé, ale prý se teď s manželem dohodli, že každý bude mít nějakou volnost. Když bude chtít jet na dovolenou s kamarádkami, pojede, a když bude chtít on, může jet také zase se svými kamarády. Jenže herec prý skoro žádné kamarády nemá.

Všech se vzdal ve prospěch Vraspírové, ačkoli ta o to vůbec nestála.

Je to prý ona, kdo se pořád musí přizpůsobovat. A tak jí pomalu, ale jistě dochází trpělivost. Ráda si zajde s kamarádkami na večírek, udělají si společný víkend, užijí si trochu adrenalinových sportů. Ale to vše vidí Vojtek nerad, protože on sám nejraději tráví čas doma, v manželčině společnosti.

Ačkoli zpočátku se prý Roman Vojtek dítěti bránil, teď by ho prý podle přátel uvítal všemi deseti, protože by prý dokázalo manželku zklidnit a zařídit, aby se věnovala pouze a jen rodině. Nemohl si totiž za tu dobu, co spolu jsou, nevšimnout, že na Vraspírovou má zálusk i mnoho jeho kolegů.

Ta prý sice nerada flirtuje a je jí to proti srsti, přesto Vojtek stále žárlí.

Pokus o smír

Dokonce se měl na svatbě málem i poprat kvůli tomu, že jeden z jeho přátel Vraspírové řekl, že nebýt ženatý a ona vdaná, klidně by si dal říct.Jejich manželství je tak podle přátel pokusem o smír a především pokusem o to, umět dělat kompromisy. Vraspírová je k nim více než ochotná. Vojtek si ale zatím vede stále stejně. Žárlí a vše se řídí podle něj.

Tak snad to zkusí změnit, jinak přijde o svou lásku a především o vztah.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...