Kruhy pod očima budou minulostí

Stačí, když se párkrát špatně vyspíte, a hned vám kůže pod očima zašedne, vystoupnou vám modré žilky a oči, jako by zapadly víc dovnitř hlavy. Čím to je a jak se problému zbavit?

Léčba čajem

Také vás může zajímat ...

Uvařte si dva černé neslazené čaje a vylouhované sáčky nechte vychladnout. Pak je dejte na hodinu či dvě do lednice. Vychlazené si je přiložte na oči a nechte je pět minut působit.

Dopřejte si retinoidy

Ty jsou součástí vitaminu A a při pravidelném používání přispívají k vyšší tvorbě kolagenu. Proto se kůže pod očima zpevní a žilky pod očima rázem zmizí. Přípravky s retinoidy seženete v každé lékárně.

Ideální spánek

Před spaním nepijte alkohol. Je dokázáno, že tak se vám bude hůře spát, možná se i několikrát za noc probudíte. Ideální délka spánku je někde mezi sedmi a osmi hodinami.

Jak se správně odlíčit?

Nezapomínejte se odlíčit. Správné a úplné odlíčení před spaním dělá divy, protože jedině tak může vaše pokožka dýchat. Také se po odlíčení neutírejte do použitého ručníku, nanesete na sebe bakterie.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama