Krutá pravda o tom, proč nemá děti

Je úspěšnou herečkou a na svém kontě má řadu filmů. Přesto nedokáže spousta lidí skousnout, že Jennifer Aniston (49) dává přednost práci před tím, mít svoje vlastní děti. A právě to se jí velmi dotýká.

„Nikdo nevidí za zavřené dveře a neví, jak jsou podobné útoky bolestivé pro mě i pro mé partnery,“ uvádí na pravou míru, jak hodně citlivé téma to pro ni samotnou je. Teď se navíc hvězda seriálu Přátelé rozpovídala o tom, proč se rozhodla nenaplnit roli matky. „Na ženy je ohledně mateřství vyvíjen ohromný tlak. Pokud v životě neotěhotní, jsou považovány za zbytečný paskvil.

Také vás může zajímat ...

A mým posláním na této planetě nejspíš není rodit děti,“ dodala trochu rozzlobeně herečka, která se ke všemu letos v únoru rozešla s dalším partnerem hercem Justinem Therouxem (46).

Vzhledem k tomu, že si ráda vybíjí zlost na boxu, by ji ostatní neměli příliš dráždit!

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama