Krutá slova od zetě

Zdá se, že uzavření manželství mezi hercem Jakubem Prachařem (35) a Agátou Hanychovou (33) vneslo do jejich rodin spíše hádky, než-li radost. To že maminka Jakuba, herečka Dana Batulková (60) nemá svoji snachu příliš v lásce je už veřejně známý fakt.

Také vás může zajímat ...

Vypadá to ale, že ani vztah mezi Prachařem a jeho tchyní Veronikou Žilkovou (57) není příliš růžový. Společně teď natáčejí film LOVEní, ale nijak je to nesblížilo. Jakub údajně Žilkovou nechce ani vozit se sebou do práce.

A pokud by to prý udělal, musí si to zaplatit, stejně jako kdyby jela taxíkem! „Když mi přispěje na naftu, tak jí rád vezmu, ale zadarmo ne,“ řekl Jakub. Takhle že vypadají dobré rodinné vztahy? Nakonec to vypadá, že po odstěhování Žilkové do Izraele se kromě Agáty celé rodině spíše uleví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama