Krutá zrada jí brání v novém vztahu!

Nad milostným životem Sabiny Laurinové (48) zůstává rozum stát. Je krásná, milá a úspěšná, přesto už dlouho bez stálého partnera. Kamarádka herečky nyní prozradila, čím to je.

Ačkoli patří Sabina Laurinová mezi naše nejlepší a nejkrásnější herečky, na poli lásky jí tyto přívlastky mnoho nepomáhají. Kdykoli se zamilovala, naivně věřila, že je to ten pravý a že bude konečně šťastná. Jenže po pár letech štěstí přišlo vždycky kruté vystřízlivění.

Také vás může zajímat ...

Podle hereččiny kamarádky jsou Sabininým prokletím ženy, které působí méně křehce a více sebevědomě. První velkou lásku, Michala Dlouhého (51), milovala sedm let a společně patřili k nejkrásnějším párům českého showbyznysu. Herečka si prý myslela, že je nemůže nic rozdělit a plánovala svatbu, krásnou jako z pohádky.

Jenže přišlo obrovské zklamání a první hořká zkušenost s nevěrou.

Dlouhý se totiž zamiloval do Lucie Vondráčkové (40). Ačkoli o tom Sabina nikdy příliš otevřeně nemluvila, byla pro ni tahle zrada zničující. „Nechtěla žít, ta zrada byla tak veliká, že se s ní jen opravdu těžko smiřovala,“ prozradila hereččina blízká přítelkyně.

Tehdy bohužel Sabina ještě netušila, jak moc ji toto první zklamání ovlivní i v dalším životě.

Po Michalovi Dlouhém se objevil rocker Pepa Vojtek (55), který však stejně jako Dlouhý utekl za jinou, mladší ženou, tanečnicí Libuší Rohlíčkovou (38). A následovala i další zklamání, naposledy se zubařem Karlem Kameníkem (53). Čím to, že Laurinové většinou odloudí partnera jiná žena?

Jako by se po první velké zradě Michala Dlouhého už nikdy nedokázala mužům zcela oddat a plně jim důvěřovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...