Krutá zrada od partnera!

Když Kristýna Leichtová (33) otěhotněla, obrátil se jí život doslova vzhůru nohama. Považovala tehdy za zcela samozřejmé, že se odstěhuje za svým partnerem Vojtěchem Štěpánkem (35) do Ostravy. Mladá herečka se na čas vzdala své kariéry, opustila domov, přátelé i rodinu a následovala otce své dcery Dorotky (10 měsíců).

Kristýna nejspíš předpokládala, že dříve či později ji partner požádá o ruku, aby konečně nesli jako rodina stejné jméno. Jenže to se stále nestalo a herečka se prý cítí být zrazená.

Také vás může zajímat ...

„Nenápadně o svatbě naznačuju, ale pak už to člověka unaví a cítí se zraněný,“ svěřila se brunetka se svými city a dodala, že je Vojtěch nejspíš v tomto ohledu moderní, což ona rozhodně není.

Uvidí se, jestli si tím Vojtěch Kristýnu ještě zcela nerozhněvá..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...