Kruté výtky od vlastního syna!

Slavní rodiče Martina Preisse (47), Jana (72) a Viktor (73) Preissovi se nestačí divit, co se o sobě od vlastního syna dozvídají. Vždycky pro něho chtěli jen to nejlepší, a když mu bylo nejhůř, stáli po jeho boku stejně věrně a oddaně jako jeho manželka Martina (44). Místo díků se ale od něj dočkali pomyslné kudly do zad.

Zničili mu prý sebevědomí

Také vás může zajímat ...

Jak jinak si totiž vysvětlit krutá slova o vinně, kterou údajně rodiče nesou na psychických problémech bývalého herce? Vůbec prvně se Martin Preiss rozpovídal o tom, kdo nebo co stojí za jeho vleklými psychickými problémy a léta trvající závislostí na alkoholu.

Byl to prý právě slavný táta Viktor, který mu ještě coby malému klukovi dával pít pivo, čímž ve svém synovi měl nevědomky vypěstovat vztah k alkoholu. „Tatínek mi dával v neděli po obědě sklenku piva,“ nechal se slyšet bývalý herec. Viktor Preiss měl Martina také zrazovat od herectví, což podle jeho syna údajně vedlo k tomu, že mu srážel už tak křehké sebevědomí.

Otec prý syna nabádal, aby šel raději sázet stromy do lesa nebo prodávat auta do salonu. Oporou neměla být v tomto ohledu ani slavná maminka Jana Preissová. „Maminka mi řekla, že jako táta nikdy dobrý být nemůžu,“ uvedl poněkud smutně Martin.

Rodiče tak měli v Martinovi probudit celou řadu mindráků.

Hledá viníky svých potíží

Je poněkud smutné, že ti, kteří za Martinem celé roky stáli a chránili ho, musejí teď snášet podobné útoky. Martinovi je nyní totiž mnohem lépe. Léčbu zvládl a porazil závislost na alkoholu. Aby se vyhnul zbytečnému stresu v divadle nebo při natáčení, věnuje se raději jenom dabingu. Bývalý herec se nechal slyšet, že mu v životě nebylo lépe.

Je tak s podivem, že místo vděku kolem sebe šíří negativní energii.

Do Bohnic už nikdy nechce

On sám na tom však nevidí nic zlého a prohlašuje, že až teď cítí, že je jeho život naplněný a nic mu nechybí. Dusily ho snad domněnky o vinně rodičů na jeho depresích a musel jít s pravdou ven? Jemu se zřejmě ulevilo, ovšem co Viktor s Janou? Ustojí takhle kruté obvinění? Vždyť své dávné rady dávali synovi s největší pravděpodobností v té nejlepší víře, že mu budou ku prospěchu.

Od herectví ostatně odrazuje své děti většina jejich rozumných kolegů. Kdyby se na dráhu „komedianta“ nedal, možná by si Martin problémy ušetřil, kdo ví… Každopádně už nechce mít s alkoholem co do činění.

Snad je jeho odhodlání dost silné…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...