Kšeft roku: Budou padat hlavy?

Tak v takové roli jste Jiřinu Bohdalovou (88) ještě neviděli. Populární herečka na podzim usedne do křesla poroty show Česko Slovensko má talent. Nahradí v něm jednu z dosavadních stálic soutěže Dianu Mórovou (49).

Také vás může zajímat ...

Bohdalová se v soutěži objeví jen v několika dílech, ale i tak je její účast obdivuhodná. Proč tam bude právě ona? Legendární herečku prý přemluvil Jakub Prachař (34), jelikož Diana zrovna měla nějaké neodkladné povinnosti jinde a na dva natáčecí dny prostě nemohla.

Bohdalová nakonec souhlasila, že bude vlastně takový hvězdný záskok. Herečka už má své díly dokonce natočené. Na natáčení prý strávila dva dny a vysílat by se měly někdy na podzim. Mórová tak o své místo v porotě nepřijde, pouze se s Bohdalovou vystřídá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...