Kšefty už se tolik nehrnou

Konec velké slávy? Miroslav Donutil (68) se podle tvrzení jeho kolegů ocitl ve velkých problémech. Kdysi patřil k nejoblíbenějším a nejobsazovanějším českým hercům, ale nyní bohužel zabředl do všemožných seriálů a nikdo mu tak podle všeho nechce dát pořádnou filmovou roli.

Ačkoli měl na přelomu letošního a příštího roku hrát jednu z hlavních rolí v připravovaném českém seriálu, nakonec z něj sešlo, a to kvůli porušení autorských práv. A tak Donutilovi nezbývá než se spokojit s rolemi divadelními a seriálovými.

Také vás může zajímat ...

Jeho úspěch klesá hodně rychle

Tak jednoduše to ale zřejmě nepůjde. Nechce se smířit s tím, že se z něj pomalu, ale jistě stává druhořadý herec. Jeho kolegové jsou však velmi škodolibí, místo toho, aby mu byli oporou, smějí se mu. Někteří si dokonce myslí, že si takový rychlý pád zasloužil kvůli tomu, že si o sobě myslí, jak je nedocenitelný a nenahraditelný.

Peníze mu sice nechybějí, ty mu hned tak nedojdou, ale podle všeho potřebuje neustálé opěvování svého hereckého talentu. A toho se mu nyní příliš nedostává.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...