Které sluneční brýle vám budou slušet?

Říkáte si, že není nic snazšího než zajít do obchodu, ozkoušet několik brýlí a prostě jedny koupit? Ale chyba lávky! Jestli vám mají opravdu sedět, pak záleží na tvaru vašeho obličeje!

Stejně jako oblečení i sluneční brýle vám dokážou svým tvarem, barvou a celkovým provedením neskutečně lichotit, nebo naopak mohou zbytečně vyzdvihnout vaše nedostatky. Proto jejich výběr
nepodceňujte a kromě kvalitních sklíček se více zaměřte také na jejich design.

Také vás může zajímat ...

Kulatý obličej Zjistila jste, že máte šířku i délku obličeje přibližně stejnou? Pak se širokým obloukem vyhněte brýlím zvaným lennonky. Ty totiž kulatý tvar ještě více umocní. Budete tak sice působit na lidi kolem sebe ještě více mile a mladistvě, ale vašemu vzhledu je přece jen potřeba dodat trochu kontrastu. Docílíte toho hranatými obroučkami.

Sáhnout můžete také po brýlích ve tvaru kočičích linií.

Kulaté se hodí pro hranatý obličej.

Srdcovitý tvar Máte uprostřed čela v místě vlasů malou špičku směřující k nosu? Máte tedy srdcovitý tvar obličeje. Ten je údajně jedním z nejkrásnějších, i když pravděpodobně často trpíte, když chcete vlasy učesat na patku, a růžek vám stále vykukuje. S výběrem brýlí na tom ale budete opravdu dobře.

Jen se vyhněte takovým, které jsou příliš zdobené nebo mají vrchní část obroučky hodně mohutnou. Ještě více by vám totiž zvýraznila čelo. Dále nezkoušejte sluneční brýle příliš velkých velikostí à la masařka.

Ideální jsou pro vás klasické pilotky.

Oválný vzhled
Jste majitelkou právě oválného tvaru hlavy? Pak můžete jásat! Vy jste totiž přesně tím typem, který si může mezi brýlemi vybírat bez jakýchkoli omezení. Slušet vám budou jak kulaté,
tak hranaté. Záleží jen na tom, čemu dáváte přednost. Jediné, na co si dávejte pozor, je velikost brýlí. Ty by vám měly sedět.

Hranatá hlava Hranatý tvar obličeje poznáte tak, že máte poměrně vysoké čelo a široké lícní kosti. Tím sice působíte na své okolí přísně, ale o to více sexy a vyzývavě. Potřebujete tedy takový tvar brýlí, který vás zjemní. Jsou pro vás kulaté nebo oválné brýle. Hranaté nechte raději v obchodě.

Vypadala byste jako přísná paní učitelka a to určitě během krásných teplých dní nechcete.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...