Kterou si vybere?

Každá by ho chtěla mít jenom pro sebe. Zatím to ale vypadá, že Marek Lambora (25) svým obdivovatelkám stále uniká. Před pár dny se spekulovalo, zdali náhodou nerandí s modelkou Andreou Bezděkovou (26).

Oba však odmítají, že by spolu kdy něco měli. Navíc o hvězdu seriálu Slunečná má usilovat i jeho bývalá láska Šárka Vaculíková (33) ze seriálu Ulice.

Také vás může zajímat ...

Dvě ženy na jednoho muže

S tou se však už před nějakým časem rozešel. Málokdo však zná důvod, proč jim vztah zkrachoval. Někteří kolegové tvrdí, že ho ukončil on, protože se zamiloval do někoho jiného. Je tou ženou snad Bezděková?

Ještě není konec

Ta to ale popírá. Sice potvrdila, že se znají, o nic bližšího ale nemá jít. Možná je to tím, že Šárka je stále ve hře. Dokonce má být odhodlaná udělat cokoli, jenom aby se k ní Lambora vrátil.

A není se čemu divit. Marek je nyní jedním z nejžádanějších mužů u nás. Všechny jeho fanynky sledují seriál Slunečná a denně mu chodí desítky zamilovaných zpráv. To mu jistě lichotí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama