Který kámen je pro vás ten pravý?

Tento kámen se běžně upravuje. Můžete ho proto najít v mnoha formách. Jeho přepálením například vzniká i tzv. červené býčí oko, jehož barva se v přírodě vyskytuje jen velmi zřídka.

Modré tygří oko Obecně uklidňuje a mírní stres.

Také vás může zajímat ...

Zpomaluje metabolismus, zahání sexuální frustraci, mírní agresivitu.

Červené tygří oko

Přináší povzbuzení, chuť do života, motivaci. Při léčbě urychluje metabolismus, rozproudí energii v těle.

Sokolí oko

Je mimořádně účinné, pokud jde o odstraňování různých omezení a negativních myšlenek.

Umožňuje pohlížet na všechny problémy v širší perspektivě. Potlačuje špatné nálady a sklon obviňovat druhé. Tento kámen rovněž dokáže vytáhnout na povrch dosud uzamčené city a nevyrovnanosti pocházející ze současného i minulého života.

Kočičí oko

Učí větší toleranci a vnímavosti k věcem a lidem okolo nás. Pomáhá při chorobách dýchacích cest, způsobených záněty. Mírní také astmatické záchvaty.

Zlaté tygří oko

Zlepšuje koncentraci, umožňuje soustředit se na detaily, pomáhá jednat rozumně, nikoli podle citu.

Udržuje v těle rovnováhu. Hodí se na zkoušky a důležité pohovory.

Býčí oko

Posiluje sebedůvěru, zlepšuje paměť a koncentraci. Uvolňuje svalové napětí a křeče, mírní záněty, aktivuje pohybové ústrojí. Zmírňuje napětí při nachlazení a zánětech horních cest dýchacích.

Dokáže si poradit s bolestmi hlavy a migrénami..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...