Květa Fialová: Selhává jí srdce?

Snad se její stav co nevidět zlepší

Je na tom zdravotně hodně špatně. Její dcera se hroutí.

Hodně špatně je na tom v posledních dnech herečka KVĚTA FIALOVÁ (88). Ze specializovaného Alzheimercentra v pražských Průhonicích musela být náhle převezena do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.

S nikým se nechce bavit

„Pro mě je to strašně těžké, odpusťte. Právě o jejím stavu bych nerada mluvila, je to pro mě těžká situace. Nezlobte se,“ uvedla její dcera ZUZANA HÁŠOVÁ (55). Zatímco před pár dny si ještě Květa užívala veškerého komfortu, který Alzheimercentrum nabízí, dnes je všechno jinak. A podle jejích známých a kamarádů je to hlavně kvůli srdci.

Už v minulosti měla problémy se srdeční arytmií a dnes se situace zřejmě opakuje. Zdali to tak ale skutečně je, se zřejmě hned tak nedozvíme, protože dcera Květy Fialové se odmítá s kýmkoli bavit.

Také vás může zajímat ...

„Nebudu podávat žádné informace,“ nechala se slyšet.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...