Květa Fialová: Slavná herečka v ohrožení života

Celým českým showbyznysem otřásla zpráva, že legendární herečka Květa Fialová (88) skončila kvůli špatnému zdravotnímu stavu v nemocnici. Hvězda stříbrného plátna už léta bojuje s Alzheimerovou chorobou, teď se ale její stav velmi zhoršil.

Také vás může zajímat ...

Květa už totiž neleží ve specializovaném centru, ale v pražské nemocnice na Vinohradech na oddělení kardiologie. Herečka už předtím měla problémy se srdeční arytmií, ale v době uzávěrky našeho časopisu už musela být pod stálým dohledem lékařů a dokonce napojená na přístroje.

„Pro mě je to strašně těžké,“ přiznala její dcera Zuzana Hášová. Celá její rodina je zdrcená a obává se nejhoršího. I když se hvězda filmu Limonádový Joe dlouho statečně prala s nemocí, teď jí zřejmě pomalu docházejí síly.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...