Květa Fialová: Slavná herečka v ohrožení života

Celým českým showbyznysem otřásla zpráva, že legendární herečka Květa Fialová (88) skončila kvůli špatnému zdravotnímu stavu v nemocnici. Hvězda stříbrného plátna už léta bojuje s Alzheimerovou chorobou, teď se ale její stav velmi zhoršil.

Květa už totiž neleží ve specializovaném centru, ale v pražské nemocnice na Vinohradech na oddělení kardiologie. Herečka už předtím měla problémy se srdeční arytmií, ale v době uzávěrky našeho časopisu už musela být pod stálým dohledem lékařů a dokonce napojená na přístroje.

„Pro mě je to strašně těžké,“ přiznala její dcera Zuzana Hášová. Celá její rodina je zdrcená a obává se nejhoršího. I když se hvězda filmu Limonádový Joe dlouho statečně prala s nemocí, teď jí zřejmě pomalu docházejí síly.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...