Kvíz pro chytré hlavy: Kdo to je?

Nelze neocenit odvahu, s jakou se slavná moderátorka, tanečnice a herečka nechala vyfotit zcela bez líčení, bez make-upu, zkrátka bez ochranné kamufláže. Kristina Kloubková (44).

Také vás může zajímat ...

„Krásná je podle mě každá žena, která se věnuje i sama sobě, má se ráda, je přirozená a zdobí ji vějířky vrásek od smíchu… Stárnu, ale ráda,“ vyjádřila se moderátorka, čímž ukázala, že na rozdíl od jiných žen jejího věku netrpí komplexy z toho, že nevypadá jako ve dvaceti. Ukázala, jak chodí doma, mimo světla ramp a pozornost kamer.

Hlavní je, že se líbí svému partnerovi, tanečníkovi a choreografovi Václavu Kunešovi (45). Nelze si pomalu představit, že by se podobně, tedy bez líčidel, ukázaly některé její kolegyně. Takže jde vlastně o osvětový čin, jak se vzepřít diktátu konvencí. A koho zajímá, jak vypadala Kristina zamlada, toho odkazujeme na film Milenci a vrazi.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama