Kvůli bolestem musela Pizingerová zrušit charitu v zoo!

Místo lemurů i žiraf v královédvorské zoo, kde měla mít akci se svou nadací Kapka naděje, se Vendula Pizingerová (45) musela rychle přesunout do motolské nemocnice! Zradila ji totiž ledvina! S těmi měla potíže už v mládí, takže jí od té doby funguje správně tak, jak má, jenom jedna z nich.

Tentokrát se ale bolestivé křeče nedaly vydržet a vdova po známém skladateli Karlu Svobodovi (†68) tak chtě nechtě musela s nepříjemnou ledvinovou kolikou na operační stůl. „Paní Pizingerová se omluvila.

Leží v Motole na kapačkách,“ potvrdil jeden z blízkých účastníků charitativní akce na podporu onkologicky nemocných dětí ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové. Podcenila snad ve vedrech pro ni tak důležitý pitný režim?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...