Kvůli čemu ji nikde nechtějí?

Bývalá hvězda Ordinace v růžové zahradě Daniela Šinkorová (46) má na práci smůlu. Sama herečka přiznala trpkou pravdu. Jakou? Už delší dobu o ni v televizi údajně nemají zájem a Daniele je to pochopitelně líto.

„Já jsem se z televize nestáhla. Já jsem nedopatřením byla stažena, a teď mi ty nabídky prostě žádné nechodí,“ postěžovala si Šinkorová. Kdyby jí nějaké přišly, velice ráda by prý hned něco natočila, protože ji to baví. Zároveň si myslí, že už má v tomto oboru přece jen něco za sebou, takže má hodně zkušeností.

Také vás může zajímat ...

To ale evidentně není pro režiséry to hlavní a při výběru hereček, volí raději jiné typy než je Danka. A tím, že herečce nabídky z televize nechodí, tak se zcela soustředila na divadlo.

Snad se pro ni brzy najde práce i v televizi.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...