Kvůli čemu nemůže Bílá spát?

Lucie Bílá nezamhouří oka! Můžou za to přesunuté koncerty?

Jednu z nejúspěšnějších českých zpěvaček Lucii Bílou (50) trápí poslední dobou probdělé noci! Co za tím stojí? Proč oblíbenou zpěvačku sužuje nespavost? Můžou za to snad nějaké výčitky svědomí?

Nebo stres z nahromaděné práce? Bílá totiž musela minulý týden dohánět dva zrušené koncerty z 5. a 6. listopadu, když pro nemoc zrušila vystoupení jen pár hodin před začátkem a deseti tisíce fanoušků si tak museli počkat na vystoupení populární zpěvačky až do 8. ledna. Měla snad zpěvačka nervy z očekávání svých obdivovatelů? Nebo může za zpěvaččiny probdělé noci úplně něco jiného?

„Já jsem špatně spala, protože je úplněk a ten se mnou teda fakt mává.

Také vás může zajímat ...

Jsem na to strašlivě citlivá. Probudila jsem se ve čtyři hodiny ráno a v šest jsem pokus o další usnutí vzdala. Šla jsem raději pracovat,“ přiznává zlatá slavice. Ještě, že takhle fáze měsíce přichází jen jednou do měsíce. Nebo jde jen o krycí manévr a Bílá se bojí přiznat pravdu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...