Kvůli čemu se David opíjí do němoty?

Umí si užívat života. Hitmaker Michal David (57) to umí čas od času pořádně rozjet a když už se do toho dá, tak to stojí za to! Řeč není ani o přestavování jeho nového luxusního sídla ve Španělsku ani o skládání nových písní, ale o alkoholu!

Michal totiž není jenom králem diskoték, ale taky občas králem barů plných drinků a panáků! „Do němoty se opiju tak jednou za deset let. Pak mě většinou vezou domů a nevím o sobě,“ práskl na sebe zpěvák. Když ho chuť přemůže v horkých letních dnech, prý je schopný od rána jenom pít a jídlo k životu ani nepotřebuje. Proč ale něco takového dělá?

Trápí ho snad v profesním nebo dokonce osobním životě něco, co nechce ventilovat do světa? Jedno je jisté! Pokud si Michal pořídil nový dům v jižní části Španělska, kde je takových horkých prosluněných dní spousta a k tomu navíc velmi mírné zimy, může se z takového flámování dlouho do rána stát naprostá pravidelnost.

Také vás může zajímat ...

Odolá český zpěvák pokušení?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...