Kvůli čemu se doma hádá s manželkou?

Rád by už konečně zvolnil, ale prý se to doma nesetkalo s pochopením. Legendární představitel doktora Čestmíra Mázla byl v šoku, když se dozvěděl o blížícím se konci seriálu Ordinace. Herec Petr Rychý (55) strávil v seriálu patnáct let života, a oznámený konec natáčení je mu prý velmi líto.

Také vás může zajímat ...

I když, přiznal, že už začíná lehce uvažovat o hereckém důchodu. V posledních letech to s prací totiž velmi přeháněl, a tak už před před osmi lety dostal varování osudu v podobě infarktu. Od té doby se snažil zvolnit a alespoň jeden den v týdnu relaxovat. Teď chtěl ubrat ještě víc, i proto, aby měl víc času na svá tři vnoučata.

To se ale prý nelíbí jeho manželce Janě, která se bojí, aby se to neprojevilo na jejich financích. S koncem Ordinace bude mít herec teď času dost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama