Kvůli čemu se náhle tak k smrti vyděsila?

Sotva se Yvetta Blanarovičová (56) vrátila před kameru, aby začala natáčet seriál Ulice, zažila pořádné drama. Doma totiž upadla tak nešťastně, že musela vyhledat lékaře.

„Uklouzla jsem doma na podlaze. Okamžitě jsem musela do nemocnice. Naštěstí nemám nic zlomeného, ale cítím velkou bolest v koleni,“ svěřila se vyděšená Yvetta. Lékaři ji ihned vyšetřili a poslali domů, ale nařídili jí, aby se nehýbala, nechodila a šetřila se.

Také vás může zajímat ...

Nohu si sice nezlomila, ale má velké pohmožděniny a modřiny. A to chystá velký koncert, který ani přes ukrutnou bolest rušit nehodlá. Na koncertě má mimo jiné přivítat jako hosta svého kamaráda, režiséra Zdeňka Trošku (67), který ji kdysi obsadil do pohádky Princezna ze mlejna jako rozpustilého čertíka.

Tak Yvetta doufá, že indispozice nebude mít vliv ani na její natáčení v seriálu Ulice.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...