Kvůli čemu se nemusí?

Válka na ostří nože? Kdekdo si o nich myslel, jaké jsou to velké kamarádky. Nakonec ale údajně vyplulo na povrch, že Jaroslava Obermaierová (74) a její kolegyně z nekonečného seriálu Ulice Zdena Hadrbolcová (82) se ve skutečnosti vůbec nemusí.

Hadrbolcová totiž své kolegyni měla vždy závidět, že dostává za roli v Ulici víc peněz a že má větší roli. Hadrbolcová totiž původně chtěla být na jejím místě, to se ale tvůrcům zřejmě nelíbilo.

Také vás může zajímat ...

Hrají spolu léta, ale jinak si nemají co říct?

Dodnes je tak údajně mezi nimi na place velmi dusná atmosféra. Když se před dvěma lety Obermaierová potýkala s vážnými zdravotními problémy, Hardbolcová si údajně myslela, že konečně nadešel její čas a tvůrci jí v seriálu dají větší roli, protože její kolegyně nadobro skončí.

Obermaierová ale znovu začala hrát a vše bylo při starém. Přestože je Hadrbolcová o osm let starší, má rozhodně víc životního elánu a energie než Jaroslava. Tvůrci ale stále dávají přednost té, která kdysi bývala sexsymbolem číslo jedna.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...