Kvůli čemu se stydí před svým partnerem?

Sympatická a usměvavá kráska ze seriálu Ulice Lenka Zahradnická (35), která nedávno porodila druhé dítě, prozradila, že i po mnoha letech cožije se svým dlouholetým partnerem Michalem Vavrem (37), se před ním velmi stydí.

A pocitu studu se prý nedokáže žádným způsobem zbavit. Nejde ovšem jen o to, že by měla strach, jestli se mu po těch letech společného života a dvou porodech ještě stále líbí, nebo jestli umí výborně vařit a postarat se o syny a domácnost.

Také vás může zajímat ...

To, z čeho má vůbec největší trému, je to, jestli ji partner považuje za skutečně dobrou herečku. Lenka je totiž velkou hvězdou Ulice a Michal je zase jedním z hlavních seriálových kameramanů.

„Vždycky, když vidím jeho hlavu za kamerou, jsem z toho pak strašně nervózní a nejradši bych utekla,“ přiznala Lenka, která dodala, že její přítel to má prý úplně stejně.

„A dokonce i on mi prozradil, že se na place při natáčení přede mnou musí pořád kontrolovat a pak vlastně oba nevíme, jak se k sobě máme vůbec chovat.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...