Kvůli čemu spolu už nemohou vydržet?

Slavný manželský pár herec Václav Vydra (63) a herečka Jana Boušková (65) spolu v poslední době netráví moc času. Raději totiž nabírají síly odděleně ve společnosti svých přátel. Proč? Když jsou totiž sami, tak se jen hádají a prý spolu nedokážou moc dlouho vydržet.

Zdá se, že manželství herce Václava Vydry (63) a Jany Bouškové (65) má vážné trhliny. A na jednu stranu ani není divu, když spolu známý herecký pár žije už neuvěřitelných pětatřicet let, navíc se spolu také často potkávají v práci. V takovém případě, kdy oba postrádají tolik vzácné soukromí a klid pro zachování psychické pohody, se pak tzv.

Také vás může zajímat ...

ponorková nemoc nemůže vyhnout snad ani té nejšťastnější dvojici. A oni už si prý pomalu, ale jistě lezou na nervy.

Za jejich hádkami údajně stojí to, že mají na spoustu věcí jiný názor a povahově jsou prý také každý úplně jinde.

Místo hádek tichá domácnost?

Boušková má potřebu každou maličkost řešit do detailů a pečlivě ji rozebírat.Vydra je naopak více flegmatický a spoustě věcí nechává volný průběh, než aby je řešil. Proto ho chování jeho ženy rozčiluje, jelikož se prý neustále se vším zbytečně stresuje.

Mezi lidmi se Vydra s Bouškovou už také téměř neukazují. Na společenské akci se bok po boku neukázali už pěknou řádku měsíců, což je docela zvláštní. Nechodí nikam, ani když jsou sami, údajně už si nezajdou ani na večeři nebo do kina.Vypadá to, že svou manželskou krizi chtějí řešit v tichosti a nechtějí, aby najevo vyšlo něco, co by jejich manželství poškodilo ještě víc.

Proto se v poslední době snaží trávit čas s jinými lidmi a hlavně po svém, aby přišli na jiné myšlenky a trochu si od toho druhého odpočinuli.

V létě si vyrazila Jana bez Václava, jen s kamarádkami do Turecka.

Utekla před ním do ciziny?

Stále žije vzpomínkami na relax u moře a společnost příjemných žen, se kterými si měla pořád co vyprávět. „Přečetla jsem asi tři knížky. Jenom jsem plavala, spala a jedla,“ řekla Boušková. Ta byla nejvíc nadšená z toho, že nemusí nic dělat, o nikoho se starat a hlavně nemusí kolem nikoho skákat, což přesně dělá doma.

Dokonce vyšlo najevo, že to nebylo poprvé, co Jana utekla do zahraničí sama bez manžela Václava. Důvod to mělo jediný. Chtěla si od něj prý jen odpočinout a vyčistit si hlavu od všeho toho stresu. S kamarádkou už tak byla v Egyptě i Thajsku a očividně si takové útěky vyloženě užívá.

Proč jezdí na dovolené bez manžela?

Když je doma dusno, mizí za svými koňmi

„Vašek by s námi nevstával ve čtyři ráno, aby viděl Údolí králů. Takhle brzy vstává jen kvůli natáčení nebo milovaným koním,“ tvrdí Jana. Je jasné, že pro koně udělá všechno na světě.
V jejich společnosti tráví většinu času, pokud tedy zrovna nemusí natáčet. Zřejmě jsou pro něj ti nejideálnější společníci.

Na rozdíl do Jany ho neustále nenutí, aby mluvil a rozebíral všechno možné i nemožné či se svěřoval, co během dne dělal. Naopak mu prý rozumí a jsou mu věrnými společníky. Nic od něj nechtějí a na nic si nestěžují. A právě to je pravděpodobně to, co mu chybí, protože je to introvert, který potřebuje ticho a klid. „Sám od sebe mi nic neřekne. Musím to z něj opravdu dolovat.

Až když mu položím třetí, čtvrtou, pátou otázku, tak se rozpovídá a pak teprve z něj něco dostanu,“ postěžovala si herečka, která se tak nemůže divit, že také Václav dává přednost dovolené bez její společnosti. Takže i on letos vyrazil na dovolenou sám. S partou svých přátel od koní si dopřál několikadenní putování na koňském hřbetě, což byl doslova balzám na jeho rozhozené nervy.

Kromě svých sólových dovolených si však vyrazili přece jen také na jednu společnou.

Společné dovolené už je nelákají

Šlo o dovolenou do Chorvatska. Ovšem ani tam to nebylo zrovna dvakrát slavné. Byla to prý spíš taková ta dovolená z povinnosti. Na jachtě navíc nebyli sami, možná proto se mezi nimi údajné divoké hádky neodehrávaly.

To však jen kvůli tomu, že s sebou vzali hereččina syna Jana (40) a vnoučata Honzíka s Jáchymem. Zdá se, že to jim skutečně prospělo, protože se nakonec dovolená v rámci možností vydařila. Jana se však údajně věnovala především svému synovi a milovaným vnoučatům, na které během roku nemá příliš času, zatímco Václav zůstal sám jako kůl v plotě.

Nakonec je možná lepší, že Jana teď tráví raději čas se svými přáteli, než aby se spolu doma jenom hádali.

Třeba to jejich vztahu pomůže se znovu zregenerovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...