Kvůli dědičné chorobě přichází Kostková o sluch!

Oblíbená moderátorka a herečka Tereza Kostková (40) musela během přímých přenosů zábavné taneční soutěže StarDance skutečně trpět! Vyšlo totiž najevo, že ji trápí dědická nemoc obou uší – otoskleróza, kvůli které velmi špatně snáší hlasitou hudbu.

Také vás může zajímat ...

„Není to nic příjemného. Dělají mi problémy zejména velmi hluboké tóny,“ přiznala sama Tereza. Vážné onemocnění štítné žlázy, kterým trpěla prakticky od mládí tak po třicítce pro změnu vystřídalo toto oboustranné postižení uší, kterým nejvíce trpí právě ženy ve středním věku.

Tereza musela podstoupit spoustu lékařských vyšetření, než doktoři odhalili skutečný důvod jejich problémů se sluchem. Známá moderátorka a herečka už kvůli tomu podstoupila operaci jednoho ucha. Na tu další druhého vnitřního ucha si bude muset ještě počkat. Je tak profesionální kariéra oblíbené Kostkové kvůli závažnému zdravotnímu handicapu v ohrožení?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...