Kvůli Hance rozhazuje Štefan Margita peníze

Za co tolik utrácí

Stále zamilovaný pár pro sebe dělá první poslední.

Operní pěvec ŠTEFAN MARGITA (60) moc dobře ví, jak své životní lásce HANĚ ZAGOROVÉ (69) udělat radost. A za její úsměv neváhá utratit pěkný balík peněz.

Vzhledem k tomu, že jsou oba pracovně velmi vytížení, nemají jeden na druhého tolik času, kolik by si přáli, i když je pravda, že zpěvačka ráda svého muže na cestách doprovází. Nicméně pokud to není možné, on dobře ví, jak jí čas, kdy se jí nemůže věnovat, vynahradit.

„Celý rok jí kupuji dárky,“ přiznává s tím, že ten nejdražší si pro ni vyhlédl v Japonsku.

„Byl to krásný briliantový prsten, stál celé jmění,“ vzpomíná na dobu, kdy každý den chodil do klenotnictví. Když už se tam objevil asi desátý den za sebou, všiml si ho majitel a zeptal se, proč se chodí na prsten jen dívat a nekoupí si ho. Se slovníkem v ruce se Margita zeptal na slevu a dostal ji. Šlo však jen o jedno procento.

Také vás může zajímat ...

I tak se ale rozhodl ho koupit a Zagorové tak udělal ohromnou radost.

Ostatně už dříve ji obdaroval briliantem, který pro změnu zakoupil v Holandsku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...