Kvůli jeho přehnané vášnivosti zakázala Kim Kardashian manželovi vstup do ložnice!

Dvakrát to Kim v manželství nevyšlo a ani potřetí to nevypadá napořád.

Profesionální celebrita Kim Kardashian (36) a její manžel, hudebník Kanye West (39) patří od chvíle, kdy jsou spolu, k nejsledovanějším párům na světě. Média je už několikrát „rozváděla“. Přežije jejich vztah letošní rok?

To se to někomu buduje sláva, když má bohatého a známého tatínka! Kim Kardashian by o tom mohla vyprávět. Její otec byl jednak slavným právníkem, který obhajoval i z vraždy obviněného O. J. Simpsona (69) v jednom z nejsledovanějších soudních jednání v historii lidstva, jednak založil úspěšnou firmu Movie Tunes Inc. Kim tak měla jako zbohatlická dcerka všechny cestičky umetené.

Také vás může zajímat ...

Byla na tom podobně jako její kamarádka z dětství, Paris Hilton (36). Pokoušela se prosadit v showbyznysu, ale v tomhle směru dopadla o něco lépe než Paris.

A zatím na rozdíl od zmíněné blonďaté dědičky zabodovala i v manželství, ovšem až na třetí pokus; tedy alespoň zatím.

Ze tří svůdných sester je Kim tou prostřední.
Ze tří svůdných sester je Kim tou prostřední.

Druhé manželství trvalo jen 72 dnů!

Kim je prostřední ze tří sester. Vdávala se poprvé už jako devatenáctiletá. Vzala si hudebního producenta Damona Thomase (46). Vztah nebyl nic moc. Nevydržel ani čtyři roky. Jedním z důvodů prý byla Damonova násilnická povaha. Psalo se, že Kim schytávala pravidelně doma výprask.

Po rozvodu dál střídala muže a s jedním z nich natočila i soukromé lechtivé video, které se pak dostalo na veřejnost. Kim zažalovala společnost, která video prodávala a vysoudila pět milionů dolarů. Jejím druhým manželem se stal basketbalista Kris Humphries (32). Zdálo se, že tentokrát to bude opravdu láska až navěky.

Zásnubní prsten, který Kim dostala, byl ozdoben dvaceti a půl karátovým diamantem. Svatba vyšla dvojici v přepočtu na 200 milionů korun a zúčastnilo se jí 440 hostů. Ono „navěky“ ovšem trvalo pouhých 72 dnů. Naštěstí se Kim nemusela dělit o žádnou velkou porci ze svého závratného majetku, protože pár uzavřel předmanželskou smlouvu.

Pro celebritu, která vydělávala desetkrát víc než její druhý manžel, by to jinak byla citelná finanční ztráta. Médiím Kim řekla, že se rozvádí kvůli nepřekonatelným rozdílům v myšlení a životním stylu. Neshodli se na spoustě věcí, v první řadě ale na tom, kde budou žít.

Kim se rozhodně za svým mužem nehodlala stěhovat.

Je jeho kariéra v ohrožení?
Je jeho kariéra v ohrožení?

Svatbu si udělali v Itálii

Raper Kayne West měl ve své bohaté kariéře dost problémů se zákonem, hlavně kvůli své prudké povaze. Několikrát napadl fotografy, ale skoro vždy mu to prošlo, jen jednou dostal dvouletou podmínku a obecně prospěšné práce. V době, kdy se dal dohromady s Kim, už byl také velkou celebritou. Nebylo divu, že na nově vzniklý pár se novináři celého světa sesypali jako vosy na bonbón.

Dvojice spolu začala žít v dubnu 2012. O rok později se jim narodila holčička, které dali jméno North (3). Přišla na svět více než o měsíc předčasně. Teprve čtyři měsíce poté, co se stali rodiči, se Kim a Kanye zasnoubili. A svatbu si vychutnali v květnu 2014 v Itálii.

Pro Kim, jak je patrné, šlo už o třetí sňatek, zatímco Kanye za sebou měl sice pár vztahů s modelkami, ale své „ano“ řekl poprvé.

Malé North pořídili brášku jménem Saint (1); narodil se v prosinci 2015.

Zhroutil se přímo na jevišti!

Postupně se ukazovalo, že ani tenhle ostře sledovaný vztah nebude bez problémů. Kanye je prý dost náladový typ a mívá despotické sklony. Chce rozhodovat o všem, včetně toho, co si jeho žena vezme na sebe. Údajně je také velmi vášnivý, což Kim nejprve vyhovovalo, ale postupně jí to začalo vadit. Na několik měsíců ho ani nepouštěla do ložnice!

Všechno se zkomplikovalo, když se Kanye loni zhroutil přímo během svého vystoupení na jevišti. Musel na psychiatrické vyšetření a ze svých problémů vinil právě Kim. V posledních týdnech se psalo, že jeho žena čeká, až bude znovu v pořádku a potom požádá o rozvod a o svěření dětí do své péče. S hvězdným párem se zkrátka novináři ani čtenáři bulvárních deníků na celém světě nenudí.

A to většina z nich možná ani neví, že Kanye chce v příštích volbách kandidovat na amerického prezidenta!

Lupiči jí svázali a odnesli si spoustu šperků!

Krušné chvíle si Kim prožila během přepadení v rezidenci v Paříži loni na podzim. Lupiči, převlečení do policejních uniforem, zajali vrátného a donutili ho, aby je dovedl do pokoje slavné celebrity. Tam bohatou krásku ohrožovali zbraní, svázali jí a pak ji zavřeli do koupelny. Zmocnili se šperků v hodnotě deseti milionů dolarů. Kim utrpěla šok.

Když se o přepadení dozvěděl Kanye, byl zrovna na newyorském festivalu.

Omluvil se publiku a ukončil své vystoupení.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...