Kvůli kariéře se jí hroutí manželství?

Herečka Soňa Norisová (46), hvězda krimiseriálů Policie Modrava a V. I. P. vraždy, prožívá těžké období. Její pracovní nasazení jí ničí manželství. Zatímco ona totiž natáčí v Česku, kde je čím dál slavnější, její manžel Adrian Rajter (52) a jejich syn Michael (14) žijí sami na Slovensku.

Nedokáže si odpustit večírky

Také vás může zajímat ...

Herečka pochází ze Slovenska, a tak se není co divit, že má temperamentní povahu. Norisová navíc vždy patřila mezi divoké pařmenky, které nesmějí chybět na žádném večírku. Když dostala Soňa herecké příležitosti v Česku, její muž Adrian ji podpořil a nikdy neměl sklony k velké žárlivosti.

To koneckonců Soňa nesnáší. „Po boku chorobného žárlivce bych žít nemohla,“ vždy veřejně prohlašovala. A její manžel byl doteď svatý, když vždy vše v klidu snášel. Norisová je v Česku už dlouho a stále více méně bez dozoru a volná jako pták, protože s manželem si pouze volají a píší. Může si tedy chodit, kam chce a s kým chce.

Adrian Rajter

Manželovi už došla trpělivost?

V okolí páru se ale začíná šuškat, že Adrianova trpělivost je u konce! Dlouho byl tolerantní i proto, že Soňa vydělávala celkem hodně peněz a společně si mohli žít na docela vysoké noze. Zřejmě mu na nějakou dobu peníze zavřely ústa a věřil, že jejich manželství žádná vzdálenost neohrozí.

„V poslední době se ale dozvídá věci, které se mu nelíbí,“ prozradil přítel páru. Soňa má kolem sebe hned několik ctitelů, kteří ji zvou na rande či do kina. A není se co divit! Norisová je atraktivní a velmi svůdná žena. S divokými slovenskými kořeny je to vražedná kombinace! A muži ji prý doslova milují.

Rozdělí je žárlivé scény?

Soňa samozřejmě manželovi nevykládá, kam a s kým chodí, a jakákoli nařčení popírá. Adrian už ale zase není naivní… Jsou od sebe daleko a telefonovat se dá i z jiné postele, než je ta vlastní. A tak opuštěný manžel na dalekém Slovensku žádnou jistotu nemá.

Zvládne své pochyby a nezačne dělat žárlivé scény, které jeho žena tolik nenávidí? Nebo se ji pokusí všemi prostředky donutit, aby se vrátila zpět na Slovensko? Rozhodně to vypadá, že Norisová s manželem neprožívají zrovna klidné období. Oběma zřejmě začíná být jasné, že manželství na dálku ani nejlepší honoráře nevyváží!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...