Kvůli komu se odhaluje?

Jedna ze stálic seriálu Sestřičky Modrý kód, herečka Sandra Nováková (38), je pověstná tím, že na sociálních sítích ráda provokuje svými odhalenými fotografiemi.

Dokonce se stalo, že provozovatel jí snímek kvůli přílišné nahotě smazal. Její fanouškové se ale čím dál víc začínají zajímat, proč to má herečka zapotřebí. Je snad zakopaný pes v jejím vztahu s režisérem Vojtěchem Moravcem (33)?

Také vás může zajímat ...
Herečka má skutečně
nádhernou postavu,
kterou stojí za to
ukazovat

S tím má Sandra syna Mikuláše (5) a letos začátkem roku ji dokonce požádal o ruku. Jenže pak přišla pandemie a s ní karanténa. Navíc dvojice právě prochází sedmým rokem společného soužití, o kterém se říká, že se mnoha dvojicím stane osudným.

Bojí se snad Nováková toho, že svému mladšímu partnerovi zevšední a snaží se proto udržovat jiskru? Nebo naopak hraje na strunu žárlivosti? Málokterý muž by si asi chtěl pod nahou fotkou své ženy přečíst, jak po ní touží cizí muži.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama