Kvůli komu se zase začala čančat?

Zpěvačka nemá moc šťastné období. Heidi Janků (57) vidí svou budoucnost černě. Chybí jí zpívání, a nepomáhá ani to, že se nemůže zbavit kil navíc. Drtí ji, že přes veškeré snahy se ručička na váze ani nepohne.

Také vás může zajímat ...

A to se prý z velikosti S dostala až na L. Je jasné, že se na herečce podepisuje samota. Přitom Heidi stále vypadá mladě a s nabranými kily snad ještě lépe. A to i přesto, že na plastiky nechodí a jediné, co je na ní umělé, jsou její vlasy. A tak je s podivem, že se o ni muži neperou.

Partner by jí prospěl nejen zdravotně, ale i finančně. Nemusela by se starat sama o celý dům, což je náročné po všech stránkách. Sama zpěvačka už připustila, že, bude-li nejhůř, bude muset rodinný dům, kde prožila život, nakonec prodat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama