Kvůli partnerovi zanedbává práci?

Do světa vykřikuje, jak moc je šťastná. Ale jak je tomu s Michaelou Kuklovou (51) ve skutečnosti? Když se letos na jaře pochlubila novou láskou, štěstí z ní přímo zářilo. Svého nového partnera Josefa Wittnera (39) brala do společnosti, sdílela fotky s ním na sociálních sítích a všem tvrdila, jak moc zamilovaná je.

Také vás může zajímat ...

Ale uběhlo pár měsíců a už podle kamarádek až tak nadšená není. Nad jejím vztahem se stahují první mráčky. Zjišťuje, že věkový rozdíl dvanácti let je přece jenom patrný. Ze začátku, kdy byla zamilovaná, spoustu věcí neviděla anebo přehlížela, ale nyní se ukazuje, že pro ni možná nebude ten pravý.

Společný půlrok jí prý sice dodal spoustu pozitivní energie, ale zároveň ji i hodně vyčerpal. Její přítel je velmi aktivní člověk a potřebuje neustále něco podnikat. A tak místo toho, aby si Kuklová sháněla role, aby se uživila, neustále spolu někde cestují. Bohužel už jí ale podle přátel začínají docházet peníze.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...