Kvůli penězům se celý měsíc týral

Co herce Martina Dejdara (53) pobláznilo natolik, že byl schopný zahrávat si se svým zdravím při natáčení připravovaného filmu Blízko ke hvězdám? Dejdar je známý svým svým temperamentem a patrně si musel dokázat, že je stále vitální natolik, aby ztvárnil i tak náročné herecké role.

Také vás může zajímat ...

Tentokrát se musel vydat do Nízkých Tater, kde se točilo celý jeden měsíc. Dejdar se svěřil na sociálních sítích, že ho to stálo velké úsilí. Natáčelo se každý den v šílených zimních podmínkách, a dokonce se filmovalo až do ranních hodin.

Zveřejnil také příspěvek, na kterém ukázal, jak náročné scény musel zdolávat. Martin měl namále, protože téměř skončil ve zledovatělém potoce. Herec přece jenom už není nejmladší a takové riskování by ho jednou mohlo stát i zdraví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...