Kvůli penězům utíká od rodiny!

Narození syna Tobiáška (1) bylo pro Andreu Kerestešovou (34) hotovým požehnáním. Už během těhotenství herečka říkala, že se do práce moc rychle vracet nebude, že není kam pospíchat. Jenže poměrně brzy zjistila, že ačkoli je mateřství její životní náplní, peníze jsou potřeba.

Také vás může zajímat ...

Rodina si navíc ráda dopřává to nejlepší, tudíž není možné vyžít jen z rodičovského příspěvku. „Rádi si zajdeme na dobrou snídani, koupíme krevety a to vám rodičovská zkrátka nezaplatí,“ prohlásila krásná herečka a naznačila tak, že odchod z Ordinace byl citelným zásahem do jejich domácího rozpočtu.

Naštěstí se mohla herečka bez problému vrátit ke své roli a manželovi Mikoláši Růžičkovi( 37) s financováním domácnosti trochu pomoci. Ten se o syna stará během toho, co jeho maminka natáčí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...