Kvůli Peroutkovi je Ordinace v ohrožení

To, že poraněné vazy v koleni dokážou být pořádně nepříjemnou záležitostí, se teď na vlastní kůži přesvědčil i herec a hvězda soutěže Tvoje tvář má známý hlas Milan Peroutka (27). „Pěkně to bolí.

Stalo se mi to na taneční zkoušce, když jsem dělal salto,“ práskl na sebe Milan alias mladý medik v oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Právě kvůli jeho nebezpečnému zranění je teď ale natáčení i působení jeho hudební skupiny Perutě v ohrožení.

Také vás může zajímat ...

Mladý benjamínek totiž místo toho, aby natáčel a cvičil skladby, lítá po doktorech a snaží se zachránit, co se dá. Jediným štěstím je, že mu vazy při akrobatických kouscích neruply úplně, a tak musí docházet jen na punkce. Jak by to bylo, kdyby známý herec a zpěvák zalehl úplně, raději ani nechce domýšlet.

Nebo se spíš víc bojí toho, že by během jeho nepřítomnosti někdo mohl okouzlit půvabnou kolegyni Bereniku Kohoutovou (27)?

Kdo ví!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...