Kvůli rozchodu kašle na vzhled

Fanoušci milovali Báru Basikovou (55) pro její neobyčejný hlas i vzhled. Vždycky dokázala přijít s něčím neotřelým a zajímavým. Ovšem od chvíle, co se jí rozpadlo manželství s Petrem Polákem (39), je všechno jinak.

Také vás může zajímat ...

Když totiž zpěvačka není šťastná v soukromí, nic ji nebaví a nedbá o sebe. Snad nabyla dojmu, že se všechny její snahy, minuly účinkem, a tak už není důvod, proč se nějak zásadně líčit nebo se trápit s účesem.

Zdá se, že zcela rezignovala na svůj vzhled a její trápení se prohlubuje do depresí. „Když jsem nešťastná, je to vždycky na dno,“ netají se nijak svou nelehkou životní situací. Moc dobře ví, že není ve formě a říká, že na vzhledu se vždy odrazí to, jak žijete a myslíte.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...