Kvůli sázce přijde o práci?

Herec, známý ze seriálu Modrý kód, Roman Zach (46), byl charakteristický díky svému plnovousu. Nicméně není žádnou novinkou, že ho herec musel oholit. Prohrál totiž sázku se svou kolegyní Kristýnou Frejovou (47).

Podle ní sice vypadá Zach lépe, ale tvůrcům seriálu se jeho nový vzhled příliš nezamlouvá. Zach hraje v seriálu doktora a podle produkce bez svého plnovousu nevypadá dostatečně profesionálně.

Také vás může zajímat ...

Proslýchá se, že ho chtěli ze seriálu na nějakou chvíli dokonce odstřihnout, nicméně kolegyně Frejová se za něj údajně přimluvila, protože si byla vědoma, že to je tak trochu i její vina.

Netušila prý, co tím způsobí. Roman také údajně začal mít strach, že kvůli hloupé sázce možná ztratí načas práci. Vypadá to, že zřejmě delší dobu žádnou sázku jen tak neuzavře.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...