Kvůli šíleným fanouškům trpí

Konečně vyšlo najevo tajemství, proč se půvabná herečka Petra Černocká (69) tolik neobjevuje ve společnosti. V minulosti si totiž prožila velmi nepříjemný zážitek, během kterého jí přeběhl mráz po zádech.

Také vás může zajímat ...

Stala se totiž obětí pronásledování. Jedna z jejích fanynek dokonce prý přaspávala před jejími vchodovými dveřmi a byla naprosto neodbytná. Podobně se choval také jeden z jejích mužských fanoušků, který zase stával pod okny jejího příbytku.

Není tak divu, že už Černocká neprahne po velké popularitě a ačkoliv se občas na společenských akcích objeví, je na ní vidět, že je lehce odtažitá a snaží se uchránit vše o svém soukromí..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...