Kvůli slávě ruší své dřívější sliby

Odhalili jsme tajemství, proč herečka Sabina Laurinová (46) čím dál více odhaluje své soukromí na sociálních sítích. Přitom to není tak dávno, co se zapřisáhla, že nepropadne závislosti na internetu a nebude nic veřejně šířit o svém životě.

Teď se ale zdá, že Laurinová pochopila, že v současném světě se neobejde bez publikování informací, když její fanoušci chtějí vědět, co je u ní nového. Vypadá to, že se Sabina bojí o své jméno, proto sdílí jednu fotografii za druhou.

Také vás může zajímat ...

Zřejmě pokud by přicházela o popularitu u svých fanoušků, tak časem nebude mít ani tolik hereckých zakázek. Jenže stále se ani nepřiblížila svým kolegyním z branže, které nemají ostych a přidávají velmi odvážné fotky.

Je teď pouze na ní, jak se k tomu postaví..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...