Kvůli špatnému zdraví ruší další koncerty

Americká zpěvačka Madonna (61) nečekaně ruší své koncerty. Tentokrát to bylo v Londýně. Fanouškům na Instagramu vysvětlila, že její zdravotní problémy přetrvávají od zahájení turné Madame X a že jí lékaři doporučili několik dní klidu.

Koncerty Madona ruší od loňského října. Turné má trvat do března a Londýn je jednou ze zastávek. „Jak víte, mám zranění, které mi dělá problémy od začátku turné. Musím ale poslouchat své tělo a zdraví dát na první místo.

Také vás může zajímat ...

Zklamat své fanoušky a ohrozit turné je to poslední, co si přeji. Zrušení koncertu mne mrzí více, než si umíte představit. Ještě jednou děkuji za pochopení,“ vyjádřila se Madonna. Zpěvačka už v prosinci zrušila vystoupení v Miami, předtím zase v Bostonu.

Teď se k výčtu měst přidal ještě Lisabon. Kdy se vrátí na koncertní šňůru, zatím není známo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...