Kvůli staršímu muži opustila typického mamánka

Půvabná Heidi Janků (58) nebyla ve svém prvním manželství šťastná. Není tedy divu, že za sebou spálila všechny mosty a provdala se za hudebníka, který byl o třicet let straší než ona.

Také vás může zajímat ...

Věčně usměvavá zpěvačka Heidi Janků (58) vypadá, že jí nic nerozhází. Dokonce se zdá, jakoby si jen tak životem proplouvala na růžovém obláčku. Vždyť si vzala úspěšného hudebníka Ivo Pavlíka (†84), který nastartoval její kariéru.

V Ivo Pavlíkovi našla Heidi svou životní lásku i oporu

Otec propil i její sirotčí důchod

Jenže vše není zdaleka takové, jak by se na první pohled mohlo zdát. Na počátku jedné velké lásky totiž stála nevěra. Než Heidi poznala svého druhého manžela, stihla se vdát a odejít z domu.

Snad proto, že její otec po smrti maminky propadl alkoholu, a jak sama zpěvačka později řekla, propil i její sirotčí důchod. Heidi tak zamávala bytu, ve kterém ji nic nedrželo a pokusila se o nový začátek.

Manžel chtěl bydlet se svou maminkou

Bohužel, její první manžel byl typický mamánek, který se nechystal vylétnout z rodného hnízda, a to ani po svatbě. Heidi tak žila v jedné domácnosti s manželem i s tchyní, což se jí pochopitelně nelíbilo.

Když pak při autonehodě zahynul její bratr, Heidi doufala, že se spolu s manželem přestěhuje do garsonky, kterou po bratrovi zdědila. Jenže on to odmítl a dál chtěl bydlet se svou maminkou.

Na počátku jejich lásky byl nevěra

Není divu, že se Heidi v tu chvíli zakoukala do muže, který byl o třicet let starší než ona. Ivo Pavlík ji okouzlil svým rozhledem a šarmem a také tím, že se na rozdíl od jejího manžela choval jako dospělý muž.

Ovšem i on byl, stejně jako Heidi, v té době zadaný. Byl ženatý se zpěvačkou Věrou Špinarovou (†65) a měli spolu syna Adama Pavlíka (45). Na počátku velké lásky mladičké zpěvačky Heidi Janků a hudebníka Ivo Pavlíka tak byla nevěra, která zlomila srdce dvěma lidem.

Ze sokyní v lásce se staly kamarádky

Špinarová se ale se zradou svého manžela časem vyrovnala a se svou sokyní se později dokonce spřátelila. A co bylo ještě důležitější, láska mezi Heidi a Ivem trvala až do roku 2017, kdy známý hudebník zemřel.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama